Blogi

Mikrosegmenteerimine ja VMware NSX

Kui oled ehitamas üles oma organisatsioonis uut IT turvalisuse poliitikat, kohendamas olemasolevat või automatiseerid protsesse, siis soovitame kindlasti lugeda edasi. Nimelt, pikaaegse VMware partnerina, on meil hea meel tutvustada ühte uuemat lähenemist ja paremat lahendust antud valdkonnas.

VAATA

Turvalisus. Küber. Küberturvalisus?

IT turvalahenduste maastikul pakutakse üha paremaid riistvara- ja tarkvaralahendusi, kuigi tegelikult seisneb suurim turvarisk hoopis kasutajates ja nende teadmatuses, tabas end mõttelt ByteLife Solutions juhatuse liige ja asutaja Janek Gridin.

VAATA

Kas teadmatus on õnnistus?

Hiljuti kajastasin teemat, mis puudutab küberhügieeni ja IT-ga seotud riske üldisemalt. Rõhutasin, et on tarvis pöörata fookus inimestele, tõstes teadlikkust küberohtudest, kuid mitte ainult IT osakonnas vaid ka juhtkonnas ning üldisemalt ettevõttes – inimestes. Kuna ühekordse mõtteavaldusega kaugele ei jõua, siis pean vajalikuks jätkata oma mõtete kirja panemisega.

VAATA

IT-turvalisus puhtalt lehelt

Maailm me ümber on täis igasuguseid ohtusid. Mõned neist on lihtsamini hoomatavamad, mõnede puhul läheb vaja spetsiifilisemat oskust. Tänapäeval on ettevõtete jaoks üheks selliseks valdkonnaks kindlasti infotehnoloogia. Me elame ajastul, kus erinevad küberründed on võimelised halvama mitte ainult üksikuid inimesi või asutusi, vaid omavad potentsiaali “lülitada välja” terveid linnu, riike ja regioone. 

VAATA

Konverentsi esinejad ja tähtis info!

ByteLife'i poolt korraldatud kõrgetasemelise küberturvalisuse konverentsi "Redefining IT Security" esinejate nimekiri on tänaseks päevaks paigas. Meil on hea meel tõdeda, et oleme osalejate jaoks kokku saanud IT turvalisuse teemadel ühiskonnas laia kõlapinda omava esinejate nimekirja, mis viimaste aastate sündmuste valguses aitab kõnekalt ilmestada küberturvalisuse temaatika esiletõusu.

VAATA

Pressiteade: Tallinnas toimus kõrgetasemeline küberturvalisusele pühendatud konverents

Teisipäeval, 24.jaanuaril 2017, toimunud küberturvalisusele pühendatud konverents “Redefining IT Security” tõi Vabale Lavale kokku üle 200 IT valdkonna otsustaja.

VAATA