Seminarid

CISCO Security hommikuseminar

Viimase aja trend on koostada turvaarhitektuur kindla teadmisega, et kõik komponendid on maha murtavad ja ära häkitavad. Kõige olulisem on pahavara võimalikult kiire avastamine ja leviku piiramine. Ciscol on antud valdkonnas unikaalseid lahendusi – tutvustame mõningaid lähemalt. Lisaks tutvustame ByteLife’i uut võrguinfrastruktuuri täisteenust.

Saame kokku Läänemeremaade võimsaima kaitsetorni Kiek in de Kök’i 6. korrusel.

Seminari lõppedes lähme ja uurime Bastioni käike.

9:00 – 9:30      Registreerimine ja hommikukohv

9:30-10:15       Kuidas tõsta ettevõtte arvutivõrgu turvataset juurutades mitmetahulisi turvapoliitikaid ning säilitades seejuures mugavus kasutajate jaoks. Vaatame, kuidas Cisco ISE 2.0 aitab juhtida erinevate tootjate infrastruktuuri ja erinevate kasutajaseadmete võrgujuurdepääsu (Cisco).

10:15-11:00     Viimaste aastate kõige olulisem muudatus turvalahenduste disainis. Vaatame, kuidas tõsta pahavara avastamise kiirust ja efektiivsust ning millistest komponentidest koosneb Cisco AMP (ByteLife).

11:00-11:30    Kehakinnitus

11:30-12:15     Pole saladus, et kaks kõige enam kasutatavat pahavara liikumiskanalit on veebirakendused ja e-post. Uurime, milliseid innovaatilisi tehnoloogiaid kasutab Cisco Email ja Web Security (Cisco).

12:15-13:00     Tutvustame uut ByteLife’i võrguinfrastruktuuri täisteenust, mis vajadusel katab WiFi, LAN ja FW/VPN komponente. Teenus pakub kõike alates analüüsist ja disainist kuni operatiivse halduse ja monitooringuni (ByteLife).

13:00-14:00    Soovijatele giidiga ekskursioon Bastioni käikudes

  • Üritus on eesti ja inglise keeles.
  • Registreeri juba täna. Seminar on TASUTA.
  • Seminari toovad Teieni ByteLife ja Cisco.
  • Tasuta parkimise võimalus on ByteLife’i kontori juures, Toompuiestee 35. Auto number tuleb registreerida administraatori juures.

Seminar on läbi.Kiek in de Köki 6. korrus. Tasuta parkimise võimalus on ByteLife’i kontori juures, Toompuiestee 35. Auto number tuleb registreerida administraatori juures.